Praktické informace

Kdo se může přihlásit?

Úplně každý kdo hraje na akordeon, baví ho to, miluje to. Přihlášku mohou odeslat žáci základních uměleckých škol, profesionálové, úplní amatéři, mladí i staří. Naši lektoři mají zkušenosti úplně se vším a to nám věřte. Přečtěte si o nich více v jejich medailoncích.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete online prostřednictvím registračního formuláře na těchto stránkách. Ale klidně nám napište nebo zavolejte, rádi vás uslyšíme.

Co budeme chtít vědět?

Samozřejmě vaše jméno, email, telefon, dále co rádi hrajete a klidně něco málo o vás. Chceme se na vás připravit, abyste se u nás cítili jako doma. Stres je náš nepřítel. 😊 Dále si můžete vybrat lektora a my se vám pokusíme během sestavování rozvrhu vyhovět.

Co se bude dít po přihlášení a uhrazení zálohy kurzovného?

Po úspěšném přihlášení vám od nás přijde email, že o vás víme a registrace proběhla v pořádku. 20. července vám přijde individuální detailní rozvrh, důležité informace a noty na orchestr.

Co je zahrnuto v kurzovném 2.000,- Kč?

Cena zahrnuje čtyři individuální 45 minutové lekce, volný vstup na 6 akordeonových koncertů, doprovodný program a veškerý servis.

Musím být přítomen po celou dobu kurzů?

Určitě nemusíte vůbec nic. Do ničeho vás nikdo nebude nutit. Přestože je program festivalu velmi pestrý a každý den se něco děje, tak chápeme, že jste velmi vytížení a máte také svůj program. Můžete přijet třeba jen na 2 dny, my vám lekce dáme tak, aby se vše stihlo a vy jste si toho od nás odvezli co nejvíc. 

Můžu si s sebou někoho přivézt?

Samozřejmě ano. Naše ubytovací kapacity jsou velké a místo pro přátele, kamarády, rodiče, babičku, tatínka se jistě najde.

Jak to celé probíhá?

Po vašem příjezdu, registraci a ubytování vás seznámíme s prostory, kde bude probíhat výuka, s programem a zodpovíme případné dotazy. Každý den se s námi potkáte na hodině, zkoušce orchestru, doprovodném programu či koncertu. Dále vám pestrý program nabízí sama Kutná Hora, je totiž nádherná a nějaký čas strávíte také cvičením.

Jak je to se cvičením? Musím hodně cvičit?

Na cvičení máme dostatek místa a tak můžete cvičit a hrát od rána do večera. Do cvičení vás nikdo nebude nutit, ale na kurzech panuje velká muzikantská nálada a chuť cvičit zde najde každý.

Chybí vám zde nějaká informace? Máte speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vše zodpovíme a splníme.

Ubytování

My nabízíme 2 varianty – základní a pro náročnější:

  • Ubytování v příjemném Domovu mládeže v srdci Kutné Hory. Nově zrekonstruované pokoje se sociálním zařízením a sympatickou cenou.

Cena 300,- Kč/noc, Komenského náměstí 67, 28401 Kutná Hora

  • Ubytování v Pensionu BED & BREAKFAST. Pěšky jste na Palackého náměstí za 5 minut. Kvalitní ubytování se snídaní a milou obsluhou.

Webové stránky: www.bed-brakfast.cz

Stravování

Stravování si každý účastník zařizuje sám, ale nebojte, nenecháme vás v tom. Obejdete se zde chutně a levně a pokud byste pořád nevěděli, tak náš lektor Michal je znalec místního pohostinství a rád poradí. 😊