Přátelé akordeonu

Často kladené otázky

Informace o kurzu

Úplně každý kdo hraje na akordeon, baví ho to, miluje to. Hudba a akordeon spojují! Přihlášku mohou odeslat žáci základních uměleckých škol, studenti konzervatoří, profesionálové, úplní amatéři, mladí i staří. Naši lektoři mají zkušenosti úplně se vším a to nám věřte. Přečtěte si o nich více v jejich medailoncích.

Přihlásit se můžete on-line prostřednictvím registračního formuláře na těchto stránkách. Ale klidně nám napište nebo zavolejte, rádi vás uslyšíme.

Samozřejmě Vaše jméno, email, telefon, dále co rádi hrajete a klidně něco málo o Vás. Chceme se na Vás připravit, abyste se u nás cítili jako doma. Stres je náš nepřítel. 😊 Dále si můžete vybrat lektora a my se Vám pokusíme během sestavování rozvrhu vyhovět.

 Kurzovné za aktivního účastníka zahrnuje 4 individuální lekce s vybraným lektorem, 4 pestré zkoušky unikátního akordeonového orchestru a veškerý doprovodný program. 

Po vašem příjezdu, registraci a ubytování Vás seznámíme s prostory, kde bude probíhat výuka, s programem a zodpovíme případné dotazy. Každý den se s námi potkáte na hodině, zkoušce orchestru, doprovodném programu či koncertu. Dále Vám pestrý program nabízí sama Kutná Hora, je totiž nádherná a nějaký čas strávíte také (možná) cvičením.

Ubytování & Stravování

My nabízíme 2 varianty – základní a pro náročnější:

  • Ubytování v příjemném Domovu mládeže U Rytířů v srdci Kutné Hory. Nově zrekonstruované pokoje se sociálním zařízením a sympatickou cenou.

Cena 350,- Kč/noc, Husova 123

  • Ubytování v Pensionu BED & BREAKFAST. Pěšky jste na Palackého náměstí za 5 minut. Kvalitní ubytování se snídaní a milou obsluhou.

Webové stránky: www.bed-brakfast.cz

Stravování si každý účastník zařizuje sám, ale nebojte, nenecháme vás v tom. Obejdete se zde chutně a levně a pokud byste pořád nevěděli, tak náš lektor Michal je znalec místního pohostinství a rád poradí. 😊